Connect with us

Sport

Totti nis punën e re pas largimit nga Roma

Publikuar

me

Ai e bëri njoftimin përmes rrjeteve të tij sociale, duke theksuar se ky ishte “fillimi i një aventure të re”.

“Me krenari të madhe, unë njoftoj se kam krijuar dy agjenci konsultimi dhe asistence për klube dhe lojtar, me qendër në Romë: ata quhen CT10 dhe IT Scouting”, transmeton lajmi.net.

Ish-ylli i Romës dhe fitues i Kupës së Botës kishte thënë se ai dëshironte të mbetej në botën e futbollit pas daljes në pension të tij.

Ai ishte shkurtimisht pjesë e stafit drejtues të Giallorossi, duke punuar me Monchi, por u largua për shkak të mosmarrëveshjeve me hierarkinë e klubit.

Totti kishte lënë të kuptohet gjatë konferencës për shtyp se po kërkonte një rol të përfshirë në skautimin e lojtarëve të talentuar. /Lajmi.net/ 

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com