Connect with us

Kosovë

Tomë Gashi thotë se e pengonin britmat e lypësarit pasi ia shqelmoi paratë (Video)

Publikuar

me

Del se avokati Tomë Gashi nuk ka pasur kurrfarë problemesh serioze me lypësarin të cilit ia shqelmoi paratë e mbledhura.

Ai ka bërë një arsyetim bizar në profilin e tij në Facebook, duke lënë të nënkuptohet që thjesht nuk ka mundur t’i durojë rënkimet e tij.

‘’Tu e kry punen e inspekcionit mas dy vjet britmash te qmendura dit e nat ne sheshin Nënë Tereza!’’, ka shkruar Gashi në Facebook.

Periskopi sonte ka publikuar një video teksa shihet avokati i Vetëvendosjes, Tomë Gashi duke shqelmuar paratë e një lypsari në sheshin ‘Nënë Tereza’ në Prishtinë.

Për shumë, shihni videon:

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com