Connect with us

Bota

Tërmet i fuqishëm në Japoni

Publikuar

me

Një tërmet masiv 5,2 ballë ka goditur sot bregdetin e Japonisë, rreth 80 kilometra larg Fukushimës, ka njoftuar një qendër sizmologjike evropiane-mesdhetare.

Paralajmërimi për cunami nuk u raportua. Më tepër detaje për momentin nuk janë bërë të ditura.

 

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com