Connect with us

Sport

Sulmuesi i Arsenal zëvendëson Martinezin tek Inter

Publikuar

me

Gazzetta dello Sport raporton se Inter i Antonio Contes do të hidhet në sulm për yllin e Arsenalit, Pierre Emerick Aubameyang, për të zëvendësuar argjentinasin Martinez, në 22 vjeçari i bashkohet Barcelonës, përcjell lajmi.net.

Martinez është shndërruar në një emër shumë të kërkuar kohëve të fundit, me Real Madridin dhe Manchester Cityn që janë po ashtu të interesuara për shërbimet e tij.

Duke e parë se mund ta kenë të vështirë ta mbajnë Lautaron, Inter do të kërkojë transferimin e Aubameyang nga Arsenal.

Sulmuesi nga Gaboni po hyn në vitin e fundit të kontratës me Arsenal./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com