Connect with us

Lajme

Stojanovska doli në foltore me çantë Luis Viton

Publikuar

me

Deputetja Dafina Stojanovska nga VMRO-DPMNE-ja në foltoren e Kuvendit doli me çantë Luj Viton.

Ajo theksoi se kjo është çantë fallco me bankënota të rrejshme, ndërsa e vërteta duhet të gjehet se ku ka përfunduar.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com