Connect with us

Sport

Sterling: Vajza ime ende këndon këngë të Liverpoolit

Publikuar

me

Sterling, që u largua nga ‘Anfield’ në vitin 2015 për t’u transferuar në Manchester City, shpalos këto ‘zënka’ që ka me të bijën, Melody, në shtëpinë e tyre.

“Ajo e di rivalitetin që ka Liverpooli me skuadrën që luaj unë kështu që tërë kohës i këndon kënget e tyre (Liverpoolit) për të më nervozuar”, u shpreh anglezi për AS, transmeton lajmi.net.

Anësori u transferua në Manchester City për shumën e 49 milionë funteve, pasi refuzoi të rinovonte për Të Kuqtë edhe përkundër ofertës “faraonike” që thuhej se i është ofruar.

25-vjeçari po kalon formë të mirë këtë sezon me Qytetarët, ku në 23 ndeshje të luajtura ka arritur të realizojë 11 gola dhe një asistim në Premierligë. /Lajmi.net/ 

Advertisement

REKLAMA
Kosovë2 mins ago

75 vjet nga masakra e Tivarit

Kosovë5 hours ago

Ministri i Jashtëm i Italisë: Egoizmi nuk na përket neve, Shqipëria një mësim solidariteti

Sport5 hours ago

10 futbollistët e rinj që pritet ta “dominojnë” tregun e transferimeve gjatë verës

Kosovë5 hours ago

Kusari-Lila: LDK do ta kishte inicuar mocionin me ose pa Agim Veliun ministër

Kosovë5 hours ago

Flet infermieri shqiptar që shkoi të ndihmonte Italinë: Vijnë avionë me të infektuar, nuk numërohen

Kosovë5 hours ago

Sllovenia ndan 3 miliardë euro për të shpëtuar ekonominë e saj nga koronavirusi

Sport5 hours ago

Di Maria: Shpërtheva në lot, Real Madrid më ndaloi të luaja në finalen e Botërorit

Kosovë6 hours ago

Mbreti tajlandez mbyllet në karantinë me 20 femra

Kosovë6 hours ago

Matoshi: Andi Bushati, edhe një hajvan tjetër nga Tirana që lyp gjakderdhje në Prishtinë

Sport6 hours ago

Alarmon shefi i lojtarëve të Serie A: Sezoni mund të anulohet

Kosovë6 hours ago

Ferizaj pa makina dhe qytetarë rrugëve gjatë orarit të ndalim qarkullimit

Sport6 hours ago

Dërgoi 30 mjekë në Itali, Edi Rama mesazh të gjithë Evropës: Duhet të veprojmë si Milani i Sacchit

Kosovë7 hours ago

Trump: SHBA nuk do të paguajë për sigurinë e Harry dhe Meghan

Kosovë7 hours ago

Besonin se do t’i shëronte nga koronavirusi, 300 njerëz vdesin në Iran duke pirë metanol

Kosovë7 hours ago

Drejtori Ramadani tregon se a po testohen për koronavirus personat me ndikim pa pasur simptoma

MË TË LEXUARAT

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com