Connect with us

Sport

Sot nis sezoni pranveror në Superligë, në fushë zbresin Ballkani, Prishtina e Feronikeli

Publikuar

me

Superliga e Kosovës rikthehet sot (e shtunë) për pjesën e dytë të sezonit.

Në orar janë tri ndeshje shumë interesante, ku zbresin në fushë skuadra si Ballkani, Feronikeli dhe Prishtina.

Liderët e Superligës, njëherit dhe favoritët për të fituar garën në fund të sezonit, Ballkani, presin në shtëpi Drenicën, në ndeshjen që fillon nga ora 13:00.

Nga ora 13:00, luhene dhe dy ndeshjet tjera, Ferizaji – Feronikali dhe Prishtina – Vushtrria./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com