Connect with us

Sport

Shumë skuadra e kërkojnë Pogban, por kjo është favorite për ta transferuar

Publikuar

me

Mesfushori francez, duket se po kalon sezonin e fundit në fanellën e Manchester United, dhe një larg në verë, është mëse i mundshëm.

Janë të shumta skuadrat që kanë shprehur dëshirën për të pasur në skuadër kampionin e botës me Francës.

Por, mediet italiane raportojnë se Juventus është duke i prirë kësaj gare, përcjell lajmi.net.

Pogba ka veshur edhe në të kaluarën fanellën e Juventusit, dhe pikërisht nga kjo skuadër në vitin 2016, ishte transferuar te Manchester United.

Real Madrid dhe PSG, janë skuadrat tjera të interesuara për 26 vjeçarin./Lajmi.net/

Advertisement
Lajme29 seconds ago

DW: Pse ndodhet Rama në Gjermani?

Sport2 mins ago

Bale në qendrën stërvitore, kështu pritet nga tifozët e Tottenhamit

Kosovë9 mins ago

Kuvendi shkon në pauzë – Periskopi

Sport22 mins ago

Deklaratë e FIBA-s në lidhje me ndeshjet e nëntorit 2020 dhe shkurtit 2021

Lajme24 mins ago

Një kumanovar për pak do të paguante 10 mijë euro, duke menduar se i shpëton vajzën dhe dhëndrin nga burgu

Kosovë25 mins ago

Vetëvendosje kërkon sërish votat e PDK-së për rrëzimin e qeverisë Hoti

Lajme26 mins ago

Dokumentet e CIA, Mehdi Elezi i shkruan Hasan Dostit: Aqif dhe Mustafa Lleshi na futën në kurth, ja si na dorëzuan te jugosllavët në 1948-ën

Kosovë42 mins ago

Izraeli shënon Vitin e Ri Hebre nën masën e izolimit mbarëkombëtar

Sport46 mins ago

FFK e gatshme bashkë me klubet, pritet vendimi i Qeverisë – sot ndeshja testuese

Lajme52 mins ago

Hoti, me “shpatulla pas muri” për Marrëveshjen e Uashingtonit: Si e pranove “mini Shengenin”?

Kosovë59 mins ago

Bashkimi Evropian tregon nëse kanë caktuar afat kohor për dialogun Kosovë – Serbi

Lajme1 hour ago

Shqipëri: Rezultojnë katër mësues pozitivë me COVID-19, pritet mbyllja e shkollave

Kosovë1 hour ago

A po i fsheh IKSHPK-ja rezultatet e testeve PCR Covid-19 të laboratorëve privatë?

Kosovë2 hours ago

Bekë Berisha tregon se si lahej në dri në temperatura minus: E bëja për ta thy rekordin

Lajme2 hours ago

Propozimet për zv/ministrat do të dorëzohen sot ne Kuvend

loading...

MË TË LEXUARAT