Connect with us

Bota

Shtatë persona të vdekur nga stuhia “Ciara”

Publikuar

me

Të paktën shtatë persona kanë vdekur në të gjithë Europën pas stuhisë “Ciara”, raporton BBC, transmeton Klan Kosova.

Erërat e shumta në Poloni kanë shkatërruan çatinë e një dyqani duke lënë të vdekurr një grua bashkë me dy vajzat e saj.

Një burrë ka vdekur pasi varka e tij u përmbyt në jug të Suedisë. Ndërsa personi tjetër që ishte në bord mbetet i zhdukur.

Dy persona të tjerë kanë vdekur në veturat e tyre- njëri në Gjermani ndërsa tjetri në Slloveni.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com