Connect with us

Kosovë

Shpërthim i fuqishëm në Lezhë

Publikuar

me

Një sasi lënde plasëse ka shpërthyer gjatë mesnatës, në fshatin Gocaj të Lezhës. Mësohet se shpërthimi ka ndodhur në biznesin e familjes Malota. Sakaq, bëhet me dije se fatmirësisht ka vetëm dëme materiale dhe jo lëndime në njerëz. Ndërkohë familja Malota pretendon se nuk ka patur asnjë konflikt dhe se nuk i dinë arsyet e […]

.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com