Connect with us

Sport

Real Madrid 1:2 Man City, notat e lojtarëve

Publikuar

me

Pavarësisht se pjesa e parë u mbyll pa gola, ajo e dyta rezervoi plotë tre sosh.

Isco (60’) zhbllokoi rezultatin i pari, para se Gabriel Jesus (78′) dhe De Bruyne (83′) të kompletonin përmbysjen.

Këtë ndeshje padyshim shkëlqeu mesfushori belg, i cili edhe u shpall më i miri kurse Sergio Ramos si më i dobëti për shkak edhe të kartonit të kuq. /Lajmi.net/


Advertisement

Translate Article

MË TË LEXUARAT