Connect with us

Lajme

“Ratifikimi i protokollit”, Kasami: Urojmë që vendi pas kësaj dite të jetë më stabil (VIDEO)

Publikuar

me

Kreu i Besës Bilall Kasami në një prononcim të shkurtër për TV21 ka folur rreth ratifikimit të protokollit, ku ka deklaruar se pas kësaj dite, urojmë që vendi të jetë më stabil.

#Ratifikimi i #Protokollit flet #Kasami: #Urojmë që #Maqedonia pas kësaj #dite të jetë më #stabile

#Ratifikimi i #Protokollit flet #Kasami: #Urojmë që #Maqedonia pas kësaj #dite të jetë më #stabile

Gepostet von TV21 am Dienstag, 11. Februar 2020

Advertisement
Kosovë4 mins ago

Presidenti Thaçi ndan “Urdhërin e Lirisë” për presidentin amerikan Donald Trump

Lajme12 mins ago

DW: Pse ndodhet Rama në Gjermani?

Sport13 mins ago

Bale në qendrën stërvitore, kështu pritet nga tifozët e Tottenhamit

Kosovë20 mins ago

Kuvendi shkon në pauzë – Periskopi

Sport34 mins ago

Deklaratë e FIBA-s në lidhje me ndeshjet e nëntorit 2020 dhe shkurtit 2021

Lajme36 mins ago

Një kumanovar për pak do të paguante 10 mijë euro, duke menduar se i shpëton vajzën dhe dhëndrin nga burgu

Kosovë36 mins ago

Vetëvendosje kërkon sërish votat e PDK-së për rrëzimin e qeverisë Hoti

Lajme38 mins ago

Dokumentet e CIA, Mehdi Elezi i shkruan Hasan Dostit: Aqif dhe Mustafa Lleshi na futën në kurth, ja si na dorëzuan te jugosllavët në 1948-ën

Kosovë54 mins ago

Izraeli shënon Vitin e Ri Hebre nën masën e izolimit mbarëkombëtar

Sport57 mins ago

FFK e gatshme bashkë me klubet, pritet vendimi i Qeverisë – sot ndeshja testuese

Lajme1 hour ago

Hoti, me “shpatulla pas muri” për Marrëveshjen e Uashingtonit: Si e pranove “mini Shengenin”?

Kosovë1 hour ago

Bashkimi Evropian tregon nëse kanë caktuar afat kohor për dialogun Kosovë – Serbi

Lajme1 hour ago

Shqipëri: Rezultojnë katër mësues pozitivë me COVID-19, pritet mbyllja e shkollave

Kosovë1 hour ago

A po i fsheh IKSHPK-ja rezultatet e testeve PCR Covid-19 të laboratorëve privatë?

Kosovë2 hours ago

Bekë Berisha tregon se si lahej në dri në temperatura minus: E bëja për ta thy rekordin

loading...

MË TË LEXUARAT