Connect with us

Lajme

Rangellova: Kolegët e VMRO-DPMNE-së marrin pjesë në vetëshkatërrimin e partisë

Publikuar

me

Deputetja Daniella Rangellova sot nga foltorja e Kuvendit theksoi se kolegët, e pavarurit nga VMRO-DPMNE-ja, po marrin pjesë në vetëshkatërrimin e partisë.

Ajo u bëri thirrje të gjithë atyre të cilët janë të dyshuar në raste gjyqësore, të mos ndërhyjnë në debat për këtë ligj sepse qytetarët do të mendojnë se janë të njëanshëm.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com