Connect with us

Bota

Putin: Nuk i lejoj martesat e homoseksualëve

Publikuar

me

Presidenti Vladimir Putin ka ripërsëritur sërish qëndrimin e tij kategorik kundër martesave homoseksuale. Putin e bëri të qartë se nuk do të lejojë që nocioni tradicional i nënës dhe babait të zëvendësohen nga ato që ai i quante “prindi numër 1” dhe “prindi numër 2”. “Sa i përket ‘prindit numër 1’ dhe ‘prindit numër 2’, […]

.

Advertisement

MË TË LEXUARAT