Connect with us

Sport

Publikohen pamjet e fundit nga rrëzimi i helikopterit të Kobe Bryant

Publikuar

me

Më 26 janar, një nga më të mirët në historinë e basketbollit, Kobe Bryant, humbi jetën kur helikopteri me të cilin po udhëtonte, u përplas në një kodër në Kaliforni.

Media spanjolle ‘Cuatro’ ka publikuar pamjet e para nga rrëzimi i helikopterit.

Në të dallohet se si helikopteri po futej në mjegull, për t’u përplasur pastaj në kodër.

Raportet e para të bëra kanë treguar se helikopteri nuk ka pasur të vendosur pajisjen që do t’i tregonte pilotit se është afër një përplasje.

Mjegulla e madhe dhe moti i keq, janë duke u konsideruar si shkaktarët më të mundshëm të këtij aksidenti.

Për të parë VIDEON klikoni KËTU./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com