Connect with us

Lajme

Plagoset një polic në stacionin policor Gazi Babë

Publikuar

me

Një polic është p lagosur në dorë në Gazi Babë të Shkupit.

Siç ka njoftuar MPB, rasti ka ndodhur më 8 shkurt, në stacionin policor Gazi Babë.

Policia 26 vjeçar me iniciale D.Gj. I cili ka qenë në punë, gjatë pastrimit të revoles është vetëplagosur, transmeton Gazeta Lajm. Ne të njëjten hapesirë ka qenë edhe një tjetër polic, i cili nuk është lënduar. Polici i plagosur është dërguar në kompleksin e klinikave Nënë Tereza, ku i është dhënë ndihmë mjekësore.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com