Connect with us

Sport

Përgjigjja interesante e Mourinhos kur u pyet për stilin e flokëve

Publikuar

me

Mourinho ka shkurtuar ndjeshëm flokët, por, siç thotë edhe vetë ai, ishte më shumë gabimi i berberit sesa dëshira e tij të dukej në këtë formë.

‘’Nganjeherë preferoj ta ndjej kohën e ftohtë, por jo edhe këtë herë’’, deklaroi portugezi për Sky Sport.

‘’U ndjeva sikur kam fjetur në karriken e berberit, dhe kur u zgjova flokët m’u duken aq keq saqë kërkova menjëherë kërkova numrin e tij. Por, fatmirësisht flokët do të rriten’’ përfundoi tekniku i Manchester United, transmeton lajmi.net.

Për portugezin, që momentalish po drejton Tottenhamin, ka kohë për ta ndjerë dimrin edhe pak kohë derisa skuadra e tij gjendet në pushim.

Gjatë kësaj faze me Spurs, Special One ka arritur ta ngjisë në vendin e pestë skuadrën londineze. /Lajmi.net/ 

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com