Connect with us

Lajme

Përfundon takimi Soreca-Basha

Publikuar

me

Sapo ka përfunduar takimi mes ambasadorit të BE-së, Luigi Soreca dhe kryetarit të Partisë Demokratike, Lulzim Basha.

Teksa Soreca ka preferuar të mos japë asnjë prononcim për mediat, pritet nëse kryeopozitari do të ketë ose jo një dalje publike, raporton Tch, transmeton Klan Kosova.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com