Connect with us

Lajme

Përfundon takimi Kurti-Basha: Do bashkëpunojmë për qytetarët

Publikuar

me

Do bashkëpunojmë, për të mirën e qytetarëve. Do të jemi në shërbim të tyre, për të ngritur mirëqenine.

Kështu u shpreh kryeministri i Kosovës, Albin Kurti pas takimit me kreun e PD, Lulzim Basha.

Ndërkohë Basha tha: E sigurova se për PD dhe opozitën ne do bëjmë gjithcka për tregti të lirë, për të ndalur shpopullimin. Qytetarët e Kosovës dhe Shqipërisë mund të mbështeten te ne për çdo ndihmë. Sot në opozitë dhe nesër në qeverisje”, raporton Tch, transmeton Klan Kosova.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com