Connect with us

Magazina

Olti Curri, Ramës/ E paske ndërruar dorën e mallit. Je bërë…

Publikuar

me

Momenti “kaps” I kryeministritEdi Rama në Opinion nuk mund ti shpëtonte opinionit publik e për më tepër blogerit Olti Curri.

Përmes një postimi në Facebook, Curri nuk kursen ironinë dhe humorin.

“Kur ndërron dorën…dhe bëhesh gips”, shkruan ai mbi video.

Kryeministri Rama bëri reagimin që po bën xhiron e rrjetit teksa gazetarët e ftuar në Opinion e pyetën për foton me të fortin e Elbasanit, Ardian Çapja, në hotelin e këtij të fundit. /Syri.net

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com