Connect with us

Kosovë

Një qytetare bën tatuazh portretin e presidentit Thaçi

Publikuar

me

Studio e tatuazhave ”Enotatto”, ka postuar në rrjetin e tyre në Instagram një krah të një femre, e cila ka bërë tatuazhë fytyrën e Presidentit, Hashim Thaçi.

Studio që gjendet në Gjilan, ka mbi 13 mijë ndjekës në Instagram, ku prezantojnë punën e tyre.

Në këtë postim nuk është saktësuar as identiteti i kësaj fanse, e cila përjetësisht do ketë në krah Hashim Thaçin.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com