Connect with us

Kosovë

Një person shtrihet në mes të rrugës në Prishtinë, kërcënon veturat në lëvizje

Publikuar

me

Një person, i cili dyshohet se është i  komunitetit rom, në mbrëmjen e së martës ka thyer një hotel në rrugën “UÇK”.

Në vendin e ngjarjes ka arritur menjëherë një autoambulancë, po është sulmuar nga i dyshuari në fjalë.

Madje ai i ka kërcënuar edhe veturat në lëvizje duke ua pamundësuar lëvizjen e tyre.

I njëjti është parë madje i shtrirë në mes të kësaj rruge.

Dyshohet se ky person ka probleme mendore.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com