Connect with us

Lajme

Një lagje e tërë në Saraj mbetet tash e disa ditë pa rrymë

Publikuar

me

Po bëhen gati një javë kurse një lagje në komunën e Sarajit vazhdon të përballet me mungesë të energjisë elektrike, raporton Zyrtare.net

Banorët e zonës afër shkollës së mesme, theksojnë se janë ankuar në kompaninë përgjegjëse EVN, por këta të fundit nuk japin detaje se përse në këtë sezon dimëror nuk bëjnë zgjidhje për këta banorë.

Banorët e kontaktuar nga Zyrtare.net thanë se nëse nuk zgjidhet problemi i tyre do të dalin në protesta./zyrtare.net

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com