Connect with us

Sport

Neymar: Aktualisht jam futbollisti më i mirë në botë

Publikuar

me

Në një krahasim interesant, ylli brazilian nuk ka përfshirë Lionel Messin dhe Cristiano Ronaldon.

Për më të shtrenjtin në histori të futbollit, Messi dhe Ronaldo janë mbi të gjithë, por ata vijnë nga një tjetër planet.

“Dyshja që janë mbi të gjithë të tjerët janë Cristiano Ronaldo dhe Lionel Messi”, ka deklaruar fillimisht Neymar, përcjell lajmi.net.

“Me gjithë modestinë, sot unë jam lojtari më i mirë në botë, sepse ata janë nga një tjetër planet”./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com