Connect with us

Sport

NBA: Biletat për All-Star Game me çmime marramendëse

Publikuar

me

Biletat për vikendin e ‘All-Star’ i cili do të zhvillohet në Chicago, do të kenë çmime shumë të larta.

‘Usatoday’ raporton se një mesatarja për një biletë do të sillet deri në 1934.47 dollarë, përcjell lajmi.net.

Kjo shifër do të eklipsonte atë të ‘All-Starit’ të vitit 2018, e cila kapte shifrën e 1743.73 dollarëve (mesatarisht).

Biletat për ‘All-Starin’ e këtij vikendi do të nisin nga çmimi më i lirë, 713 dollarë.

Këto çmime sigurisht se janë shumë të larta, por nuk pritet të afektojnë prezencën në palestrën e Chicagos. /Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com