Connect with us

Lajme

Mukovski: Më vjen shumë keq për VMRO-në, është peng i dy, tre kriminelëve

Publikuar

me

Ish deputeti i VMRO-së, Krsto Mukovski i përjashtuar nga partia ka folur sot rreth sjelljes së ligjeve në Kuvend para se i njëjti të shkarkohet.

Ai ka thënë se i vjen keq për VMRO-në sepse është anëtarë shumë i vjetër i kësaj partie.

Mukoski tha se sot VMRO-ja është peng i dy, tre personave, kriminel.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com