Connect with us

Kosovë

Momenti kur Marko Gjuriq hutohet pak, por Grenell ia kujton se duhet të nënshkruajë (Video)

Publikuar

me

Kosova dhe Serbia, kanë nënshkruar sot marrëveshje ne Munih, për autostradat dhe hekurudhuat.

Marrëveshja u nënshkrua në prani të ambasadorit amerikan në Gjermani, Richard Grenell, njëherit, i dërguar i posaçëm i presidentit Trump për dialogun Kosovë-Serbi.

Ky është momenti kur Gjuriq hutohet pak, por Grenell ia përkujton që ‘ta vazhdojë me nënshkrimin’.

Momenti kur Grenell i thotë Gjuriqit: Vazhdo, nënshkruaj…

Momenti kur Grenell i thotë Gjuriqit: Vazhdo, nënshkruaj…

Gepostet von Periskopi am Freitag, 14. Februar 2020

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com