Connect with us

Sport

Mertens ndërron skuadër, mbetet në Serie A

Publikuar

me

Raportohet se ‘Zikaltërit’ janë duke vazhduar bisedimet me sulmuesin Dries Mertnes, para ndeshjes me Napolin në gjysmëfinale të Kupës së Italisë.

Gjysmëfinalja kundër Interit mund të jetë e veçantë për Mertnes, pasi TuttomercatoWeb raporton se belgu mund të kthehet në formacionin fillestar pas dy muajsh.

Nicolo Schira nga Gazzeta dello Sport gjithashtu ka bërë të ditur se bisedimet mes sulmuesit dhe Interit janë ende në vazhdim e sipër, me lojtarin që përfundon me kontratën me Napolin në fund të sezonit.

Mertnes te Napoli është transferuar në vitin 2013 nga holandezët e PSV./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com