Connect with us

Sport

Mane do të jetë i gatshëm për ndeshjen kundër Atleticos

Publikuar

me

Liverpool do të ketë punë me skuadrën e Atletico Madrid, në kuadër të Ligës së Kampionëve.

Në pikëpyetje për këtë ndeshje është ylli i Liverpool, Sadio Mane, i cili ka qenë pikë kyçe për skuadrën në dy sezonet e fundit.

‘Sport’ shkruan se Mane është afër rikuperimit dhe do të jetë gati për ndeshjen kundër Atletico, transmeton lajmi.net.

Mane kishte humbur dy ndeshje, por pritet të kthehet në vikend për ndeshjen kundër Norwich.

Kjo gjë nënkupton se senegalezi do të jetë gati të jap kontributin e tij në Ligën e Kampionëve.

Liverpool do të luajë ndeshjen e parë në ‘Wanda Metropolitano’, terren ky mjaft i vështirë. Rikthimi i Mane do të jetë një shtysë e madhe për skuadrën. /Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com