Connect with us

Sport

Man Utd favoritët për nënshkrimin e Allegri

Publikuar

me

‘Djajtë e kuq’ nga ‘Old Trafford’ janë favoritët për të punësuar Allegrin, bën të ditur ‘Sportmediaset’, transmeton lajmi.net.

Trajneri italian është i papunë që nga koha kur u largua nga Juventus, gjatë verës së kaluar, por pritet të kthehet në futboll, para sezonit të ardhshëm.

Shumë skuadra në Itali janë të interesuara për shërbimet e tij, por Allegri do të preferonte një lëvizje jashtë kufijve të Italisë.

United është skuadra që është lidhur me lojtarin në të kaluarën me trajnerin dhe shohin atë si synim kryesor për zëvendësuesin e Ole Gunnar Solskjaer, nëse ky i fundit ndanë rrugët me skuadrën.

PSG është gjithashtu një nga skuadrat që dëshiron shërbimet e Maxi Allegri. /Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com