Connect with us

Sport

Lëndimet e Suarez dhe Dembele, këta janë sulmuesit që po kërkohen nga Barca

Publikuar

me

Katalanët kanë konfirmuar se Ousmane Dembele ka kaluar me sukses një operim dhe do të mungojë në gjashtë muajt e ardhshëm.

Me Ousmane Demblen dhe Luis Suarezin e lënduar, Barcelona tashmë ka një listë me emra që synon t’i sjellë në skuadër.

‘AS’ sot ka publikuar një artikull kushtuar lojtarëve që janë në vëzhgim nga kampionët e Spanjës.

Willian Jose i Real Sociedadit, Lucas Perez i Alavesit, Angel i Getafes, Loren i Real Betis, Roger Marti i Levantes dheLuis Suarez i Real Zaragoza./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com