Connect with us

Sport

Leao:  Ibrahimovic si një vëlla i madh për mua

Publikuar

me

Leao ka dhënë komente pozitive për yllin suedez, i cili po arrin të kthejë Milanin drejt rezultateve pozitive, dhe lojërave të mira.

Portugezi ka thënë se Ibrahimovic është si një vëlla i madh për të, dhe se është shumë qejf që luan me atë.

“Ibra është si vëlla i madh për mua. Ai gjithmonë më ka ndihmuar të jem një lojtar më i mirë, dhe ju mund ta shihni diferencën kur ai është në fushë” ka thënë Leao, transmeton lajmi.net.

“Ai është i fortë në fushë, por jashtë saj, ai është shumë gallatë” ka thënë tutje ylli portugez.

20 vjeçari Leao ka hasur në vështirësi të marrë minutat maksimale, por përmirësime në lojën e tij po vërehen. /Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com