Connect with us

Lajme

Kuvendi nga ora 19:00 do të punojë pa pauzë derisa nuk shpërbëhet

Publikuar

me

Maqedonia përfundimisht bëhet gati për zgjedhje.

Kryetari i Kuvendit Talat Xhaferi njoftoi se pas orës 19:00 puna e Kuvendit do të jetë pa pauza dhe debati do të vazhdoj derisa Parlamenti nuk shpërbëhet.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com