Connect with us

Magazina

Krokodili në prehër, ja si reagon këngëtari gjatë emisionit (Video)

Publikuar

me

I ftuar në emisionin “Why Not” në TV Ora ka qenë këngëtari i njohur Lorenc Hasrama i cili ka folur për këngën e tij më të re që ka nxjerrë në treg “Money”.

Gjatë emisionit ai nisi të tregojë një histori birre me babin e tij ku ishin dehur shumë. Në këtë moment një nga asistentët i sjell një birrë, ndërsa me dorën tjetër i vendos një krokodil në prehër.

Për të parë reagimin e këngëtarit shikoni videon e emisionit.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com