Connect with us

Kosovë

Kosova gati për koronavirusin, lirohet anglezja (VIDEO)

Publikuar

me

Personeli i klinikës infektive është furnizuar me prodhimet e fundit të pajisjeve mbrojtëse nga coronavirusi.

Ndërkaq, terapia për trajtimin e këtyre rasteve nuk është specifike./Klankosova/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com