Connect with us

Kosovë

Keqtrajtohet nxënësi në Gjilan: Mësuesi ia pren flokët me britma në mes të klasës

Publikuar

me

Një nxënës u ndëshkua në mënyrë unike në një shkollë të Kosovë.

Atij mësuesi ia preu flokët në klasë, njofton Klan Kosova.

Rasti që ndodhi këto ditë në Livoq të Poshtëm të Gjilanit, po del të jetë i miratuar nga familjarët, ndërsa i heshtur nga drejtuesit e insitucionit arsimor.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com