Connect with us

Kosovë

Kapet i arratisuri nga burgu i Smrekonicës

Publikuar

me

Shërbimi Korrektues i Kosovës ka njoftuar se mbrëmë rreth orës 23: 20 pas letër rreshtimit të lëshuar nga ky shërbim për të larguarin me inicialet S.D nga Qendra Korrektuese në  Smrekonicë, S.D, policia e Kosovës ka arrestuar të njëjtin. “S.D më datën 28.08.2019 ishte larguar nga Q. K Smrekonicë, ku po mbante dënimin për veprën penale, kontrabandë […]

.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com