Connect with us

Lajme

Ja si do të jetë moti sot në Maqedoninë e Veriut

Publikuar

me

Moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare dhe me erë mesatare deri të përforcuar në drejtim verior.

Temperatura e mëngjesit do të lëvizë prej minus një deri në minus pesë gradë Celsius, ndërsa e ditës prej gjashtë deri në 13 gradë Celsius. Në Shkup moti do të jetë me diell dhe me vranësira të vogla deri në mesatare dhe me erë mesatare deri të përforcuar në drejtim verior. Temperatura e mëngjesit do të arrijë deri në tre gradë, ndërsa ajo e ditës deri në 11 gradë Celsius. Më pas vijon periudhë e motit të qëndrueshëm dhe motit më të ngrohtë.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com