Connect with us

Kosovë

Gjilan: Rrah babanë, e bën për spital

Publikuar

me

Policia e Kosovës ka arrestuar një person në Gjilan pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje me prindërit e tij, i sulmon fizikisht dhe babait të tij i shkakton lëndime trupore për çka posedon raport mjekësor.

Trajtim mjekësor ka marrë edhe i dyshuari pasi e kishte goditë me dorë xhamin e derës së shtëpisë.

Rasti ka ndodhur dje në ora 10.00, njofton Policia e Kosovës në raportin e rregullt 24-orësh.

Prokurori të dyshuarit i ka caktuar masën e ndalimit për 48 orë dhe i njëjti është dërguar në spitalin e Gjilanit, repartin e psikiatrisë për tretman mjekësor dhe mbetet në mbikëqyrje të policisë.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com