Connect with us

Bota

Epidemia vrastare: Pacienti britanik e mposht koronavirusin

Publikuar

me

Një burrë i lidhur me disa raste koronavirusi në Britani të Madhe ka thënë që është shëruar nga sëmundja. Steve Walsh, i cili mbetet në njësi të izoluar spitalore, ka thënë që po bashkëndjen me të tjerët që janë infektuar nga virusi. Ai tha që familja e tij po ashtu e kishte izoluar veten si […]

.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com