Connect with us

Kosovë

Edukatorja rrah fëmijën në një kopsht privat në Prishtinë (Video)

Publikuar

me

Në një nga kopshtet privat në Prishtinë, është parë një sjellje tejet e pakëndshme e një edukatoreje.

Në një video të siguruar nga Indeksonline, shihet se si mësuesja e kopshtit ushtron dhunë fizike ndaj një fëmije.

Në praninë e edukatores, ishte edhe një femër tjetër e personalit. Mbetet të shihet se cili do të jetë reagimi i këtij institucioni pas publikimit të kësaj video.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com