Connect with us

Lajme

Edi Rama takon Mark Zuckerberg, e quan mik

Publikuar

me

Kryeministri i Shqipërisë, Edi Rama, e ka quajtur mik, themeluesin e rrjetit social ”Facebook”, Mark Zuckerberg.

Rama, në postimin e fundit shihet në praninë e Mark Zuckerberg.

Shkrimi i plotë:

Me Mark Zuckerberg, krijuesin e FACEBOOK, gjatë një darke miqsh të posaçëm, mbledhur në Mynih për Konferencën e Sigurisë😊

Gepostet von Edi Rama am Freitag, 14. Februar 2020

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com