Connect with us

Sport

E konfirmon agjenti: Hysaj mund të largohet nga Napoli

Publikuar

me

Është agjenti i Hysajt, Mario Giuffredi që ka zbuluar një gjë të tillë, gjatë një deklarimi për radio Kiss Kiss.

Mbrojtësi shqiptar ka qenë i lidhur me një largim nga Napoli edhe gjatë afatit kalimtar të janarit, por ardhja e Napolit në krye të skuadrës, bëri që qëndrimi të zgjatet.

“Ne folëm për këtë, Napoli e di situatën”, ka thënë Giuffredi për Radio Kiss Kiss, përcjell lajmi.net.

“Ne presim përgjigje dhe kur ta marrim atë, do të shohim se çfarë ata po na thonë neve”.

“Ka një dëshirë për të rinovuar kontratën dhe më pas të shitet gjatë verës”./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com