Connect with us

Kosovë

Dy persona përdhunuan një femër në Pejë, arrestohen nga Policia

Publikuar

me

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka arrestuar dy persona në Pejë, të dyshuar për veprën penale “Dhunim”.

Në njoftimin e bërë nga Policia e Kosovës thuhet se dy personat e dyshuar kanë mbajtur dhe keqpërdorur seksualisht një femër.

“Janë arrestuar dy të dyshuar meshkuj K-Shqiptar pasi që kishin mbajtur dhe keqpërdorur seksualisht pa vullnetin e saj viktimën femër K-Shqiptare. Viktima ka pranuar tretman mjekësor ndërsa të dyshuarit me vendim të prokurorit dërgohen në mbajtje”, thuhet në njoftim.

Rasti ka ndodhur ditën e shtunë.

 

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com