Connect with us

Lajme

Durrës: Plagoset me armë zjarri një person

Publikuar

me

Një person ka mbetur i plagosur në qytetin bregdetar të Durrësit mbrëmjen e kësaj të hëne. Burime për Top Channel bëjnë me dije se personi në fjalë është plagosur pranë zonës së plazhit në Durrës.

Personi i plagosur ka marrë një plumb në këmbë ndërsa ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ende nuk dihen motivet e kësaj plagosje, por ndërkohë në vendin e ngjarjes kanë shkuar forca të shumta policie të cilët po punojnë për zbardhjen e plotë të ngjarjes./TCH

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com