Connect with us

Sport

Deklarata e Setien pas fitores ndaj Betis

Publikuar

me

Barca ishte dy herë në disavantazh por arriti që në fund të dilte me tre pikë të plota nga ‘Benito Villamarin’.

“Me të vërtetë më pëlqeu shumë ekipi”, tha për ekipin e tij trajneri Setien, të cilët janë tre pikë pas liderëve Real Madrid, përcjell lajmi.net.

“Ka gjëra që mund të kishim bërë më mirë, por unë jam i lumtur. Ishim dy herë në disavantazh dhe u kthyem”.

“Ekipi është duke u përmirësuar në shumë gjëra dhe unë jam shumë i lumtur me performancën, rezultatin dhe gjithçka. Neve ende na mungojnë disa gjëra”.

“Duhet të shijosh fitoren sepse Betis është një ekip i shkëlqyeshëm, që po luante në shtëpi”. /Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com