Connect with us

Lajme

Çmime të reja të derivateve të naftës në Maqedoninë e Veriut

Publikuar

me

Në Maqedoninë e Veriut nga mesnata çmimet me pakicë të derivateve të naftës do të shiten për një, gjegjësisht gjysmë denari më lirë.

Euro Suoper BS-95 do të shitet për 65.50 denarë për litër. Euro Super BS 98 do të shitet për 77.50 denarë për litër.

Euro Dizeli lirohet për gjysmë denari dhe nga mesnata do të shitet për 57.50 denarë për litër.(INA)

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com