Connect with us

Sport

Chelsea e transferon për 50 milionë euro yllin e Ajax

Publikuar

me

‘Blutë’ provuan transferimin e Ziyech edhe gjatë afatit kalimtar të janarit, por Ajax nuk ishin të gatshëm të lejonin largimin e tij në mes të sezonit.

Ziyech është i gatshëm të transferohet në Premierligë për të nisur një aventurë të re, dhe Chelsea do t’i ofrojnë deri në 50 milionë euro Ajaxit për shërbimet e tij shkruan ‘The Telegraph’, përcjell lajmi.net.

Chelsea në verën e vitit 2020 do të ketë në dispozicion 150 milionë euro për shpenzime.

Në mesin e emrave më të kërkuar, është edhe Jadon Sancho i Borussia Dortmundit./Lajmi.net/

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com