Connect with us

Sport

Barcelona mohon të ketë kontaktuar Iniestan gjatë merkatos së janarit

Publikuar

me

Kampionët e La Liga nuk kanë tentuar asnjëherë gjatë muajit të kaluar që të rikthejnë Andres Iniestan në ‘Camp Nou’, bën të ditur ‘Marca’, transmeton lajmi.net.

Kishte disa raportime se klubi katalan kishin tentuar të kthejnë 35 vjeçarin në ‘Camp Nou’, në formë huazimi.

Gjithsesi, këto thashetheme janë mohuar, duke u bërë e ditur se një mbrojtës ose sulmues kanë qenë dëshira e vetme e Barcës.

Së fundmi, skuadra katalane po lidhet me transferimin e mundshëm të Lucas Perez. /Lajmi.net/

Advertisement
Kosovë5 mins ago

Kuvendi shkon në pauzë – Periskopi

Sport19 mins ago

Deklaratë e FIBA-s në lidhje me ndeshjet e nëntorit 2020 dhe shkurtit 2021

Lajme21 mins ago

Një kumanovar për pak do të paguante 10 mijë euro, duke menduar se i shpëton vajzën dhe dhëndrin nga burgu

Kosovë21 mins ago

Vetëvendosje kërkon sërish votat e PDK-së për rrëzimin e qeverisë Hoti

Lajme23 mins ago

Dokumentet e CIA, Mehdi Elezi i shkruan Hasan Dostit: Aqif dhe Mustafa Lleshi na futën në kurth, ja si na dorëzuan te jugosllavët në 1948-ën

Kosovë39 mins ago

Izraeli shënon Vitin e Ri Hebre nën masën e izolimit mbarëkombëtar

Sport42 mins ago

FFK e gatshme bashkë me klubet, pritet vendimi i Qeverisë – sot ndeshja testuese

Lajme49 mins ago

Hoti, me “shpatulla pas muri” për Marrëveshjen e Uashingtonit: Si e pranove “mini Shengenin”?

Kosovë55 mins ago

Bashkimi Evropian tregon nëse kanë caktuar afat kohor për dialogun Kosovë – Serbi

Lajme1 hour ago

Shqipëri: Rezultojnë katër mësues pozitivë me COVID-19, pritet mbyllja e shkollave

Kosovë1 hour ago

A po i fsheh IKSHPK-ja rezultatet e testeve PCR Covid-19 të laboratorëve privatë?

Kosovë1 hour ago

Bekë Berisha tregon se si lahej në dri në temperatura minus: E bëja për ta thy rekordin

Lajme2 hours ago

Propozimet për zv/ministrat do të dorëzohen sot ne Kuvend

Lajme2 hours ago

​Lushtaku mbledh një pjesë të bashkëluftëtarëve, kujtojnë kohët që sollën lirinë

Kosovë2 hours ago

Polemika në Kuvend për fillimin e vitit shkollor, opozita kritikon

loading...

MË TË LEXUARAT