Connect with us

Bota

Australia goditet nga reshjet më të rënda në 30 vitet e fundit

Publikuar

me

New South Wales i Australisë është vërshuar.

Sipas raportimeve nga mediat e huaja në Australi po regjistrohen reshjet më të mëdha në 30 vitet e fundit.

Shiu ka bërë që të shuhen shumë vatra të zjarrit, problem me të cilin kontinenti është përballur prej muajsh.

SHPËRNDAJE ME MIQ!
Advertisement

MË TË LEXUARAT

Portali Zyrtare u themelua nga një grup gazetarësh të rinjë në vitin 2018. Të motivuar nga nevoja për lajme të shpejta dhe të vërteta, në Maqedoni, ndër shqiptarë dhe për shqiptarët – Zyrtare nuk ishte veçse një kërkesë e kohës. Kontakt e-mail: portali.zyrtare@gmail.com Shared By Fancy Text Generator

WP2Social Auto Publish Powered By : XYZScripts.com